Witam na: www.kung-fu-tychy-wyry.pl !
TRENINGI: grupa młodsza(17.00-18.00), starsza(18.00-20.00) -> środa i piątek - Wyry, poniedziałek i czwartek - Tychy

Zawody w Czechach w Karvinie


Dnia 28.05.2016r, w Czechach w Karvinie odbyły się zawody Dragon Cub 2016.Nasz Klub reprezentowało 12 zawodników którzy zdobyli 17 medali: 8 złotych,6 srebrnych i 3 brązowe i jeden puchar w duo-systemie którzy zdobyli bracia Patryk-Dawid Szalaty. W zawodach wzięło udział ponad 153 zawodników z 20 klubów, nasz klub zdobył 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej . Wyniki naszych zawodników to: Dawid Szalat -3 złote. Zuzanna Mamok-1 zloty,2 srebrne. Anna Waszyńska-1złoty ,1 srebrny ,1 brązowy. Patryk Szalaty- 1złoty,1 srebrny. Martyna Pilszek-1 złoty ,1 srebrny. Paweł Ryguła-1 zloty .Patrycja Ulman-1srebrny.Kamil Ulman-1srebrny.Emilja Metrycka -2 brązowe. Błażej Ulman -2 czwarte miejsca. Hanna Chorowski-czwarte i piąte miejsce. Maksymilian ...News dodano: 22.02.2017, 16:23.

Sukces ,,WOJOWNIKÓW”


23 kwietnia 2016.r obył się w Bieruniu Puchar Europy Seniorów i Juniorów Międzynarodowej Federacji IBF.
W zawodach udział wzięli zawodnicy z Ukrainy, Niemiec, Czech, Holandii i Polski. Zmierzyli się oni w konkurencjach kata, kata z bronią, kata zwierzopodobne, duo-system oraz walkach semi- kontact. Duża ilość zawodników i wysoki poziom zawodów z pewnością na długo pozostanie w pamięci startujących oraz sędziów. Nasi zawodnicy odnieśli duży sukces zdobywając 28 medali w tym 11 złotych, 10 srebrnych, 7 brązowych i 3 Puchary. Osiągnięcia zawodników:
Dawid Szalaty- złoto w kata, kata z bronią , kata zwierzopodobnym, srebro w semi- kontakcie, brąz w duo-systemie i puchar najlepszego zawodnika senior w katach.
Anna Waszyńska -złoto w kata,kata zwierzopodobnym , brąz w kata z...News dodano: 25.05.2016, 14:30.

XII Puchar Podbeskidzia


XII Puchar Podbeskidzia w Sztukach Walki - Zywiec, 19 marca 2016, osiągniecia:
- Pepke Maksymilian: 2 miejsce w kata, 2 miejsce w kata z bronią, 1 miejsce w walkach semi-contact,
- Ulman Kamil: 1 miejsce w kata z bronią, 1 miejsce w walkach semi-contact, 1 miejsce w ju-jitsu oraz Puchar Najwszechstronniejszego Zawodnika w Walkach,
- Ulman Błażej: 1 miejsce w kata, 3 miejsce w kata z bronią, 1 miejsce w kata synchronicznym, 3 miejsce w ju-jitsu oraz Puchar Najwszechstronniejszego Zawodnika w Kata,
- Ulman Patrycja: 1 miejsce w kata, 2 miejsce w kata z bronią, 2 miejsce w ju-jitsu,
- Mamok Zuzanna: 1 miejsce w kata, 1 miejsce w kata z bronią, 1 miejsce w walkach semi-contact oraz Puchar Najwszechstronniejszej Zawodniczki...News dodano: 11.04.2016, 19:07.

Ogólnopolskie Seminarium Sztuk i Sportów Walki


12 marca 2016 w Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Sztuk i Sportów Walki. Wzięło w nim udział około 150 adeptów oraz mistrzów sztuk walki z całej Polski, w tym członkowie Szkoły Sztuk i Sportów Walki 'Wojownik'.
Mistrzowie licznych szkół zaprezentowali różnorodne techniki z wielu stylów sztuk walki. Wśród pokazujących techniki znaleźli się między innymi Wiesław Kisiel, Mirosław Krajewski oraz mistrz naszej szkoły, Franciszek Kamiński.
Podczas gali odbyły się również egzaminy, gdzie mistrzowie 'Wojownika' Eugeniusz Tabacki oraz Hanna Ćmiel podwyższyli swoje stopnie do 3 DAN oraz 2 DAN odpowiednio.
Mimo ograniczonego czasu przeznaczonego na seminarium, mistrzom szkół walki udało się pokazać wiele pożytecznych technik, a pilni adepci mieli szansę zobaczyć oraz poćwiczyć techniki z różnorodnych stylów walki, takich jak...News dodano: 11.04.2016, 19:07.

XIX Grand Prix Bierunia


30 stycznia 2016 odbył się w Bieruniu XIX Grand Prix Bierunia. W mistrzostwach brali udział liczni adepci z polskich i czeskich szkół walki, w tym uczniowie Szkoły Sztuk i Sportów Walki „Wojownik”. Oto osiągnięcia naszych adeptów:

- Bąk Adrian: 1 miejsce w walkach semi-contact,
- Chorowski Hanna: 4 miejsce w kata, 4 miejsce w kata z bronią,
- Iluk Bartosz: 5 miejsce w kata zwierzopodobnym,
- Kwiatek Julia: 3 miejsce w kata zwierzopodobnym,
- Latusek Agata: 2 miejsce w walkach semi-contact,
- Mamok Zuzanna: 1 miejsce w walkach semi-contact,
- Pepke Maksymilian: 5 miejsce w kata z bronią, 5 miejsce w kata zwierzopodobnym, 2 miejsce w walkach semi-contact, 1 miejsce w duo-systemie,
- Ryguła Rafał: 1 miejsce w walkach semi-contact,
- Snela Artur : 3 miejsce w kata, 3...News dodano: 11.04.2016, 19:07.

V Otwarty Puchar Polski - Tyczyn


Wielki sukces naszego Klubu - na 14 Klubów startujących w zawodach nasz klub zajął pierwsze miejsce w punktacji medalowej. 21 listopada 2015 w Tyczynie k. Rzeszowa odbył się V Otwarty Puchar Polski Juniorów Polskiej Federacji Budo w Ju-Jitsu Karate. Adepci Szkoły Sztuk i Sportów Walki "Wojownik" wykazali się klasą, zdobywając ogromną liczbę medali oraz pucharów w kata oraz w walkach: 22 złote, 4 srebrne i 8 brązowych medali oraz 6 pucharów dla najlepszych zawodników:

- Kamil Ulman: 2 miejsce w kata z bronią, 1 miejsce w walkach semi-contact,
- Błażej Ulman: 1 miejsce w kata, 3 miejsce w kata z bronią, 2 miejsce w grappling, 1 miejsce w kata synchronicznym, 1 miejsce w kata synchronicznym z bronią oraz puchar najlepszego zawodnika...News dodano: 08.02.2016, 14:44.

Mistrzostwa Europy - Imielin


25 kwietnia 2015 r. Federacja IBF zorganizowała Mistrzostwa Europy w Imielinie. Ponad 170 zawodników z 6 różnych krajów konkurowało w kategoriach takich jak: kata, kata z bronią, kata zwierzopodobne, synchron kata, synchron kata z bronią, duo systemie oraz walkach semi-contact. Duża liczba zawodników oraz ich wysoki poziom sprawiły, iż już dostanie się do pierwszej piątki finalistów było sukcesem, a miejsca medalowe przypadły jedynie najlepszym z najlepszych. W konkurencjach nasi Wojownicy zdobyli następujące miejsca:

Huska Konrad – 5. miejsce w kata zwierzopodobnym;
Kielesz Kacper – 4. miejsce w walkach semi-contact;
Kowalczyk Maja – 1. miejsce w kata zwierzopodobnym, 2. miejsce w kata, 3. miejsce w kata z bronią oraz puchar najwszechstronniejszej zawodniczki w kata;
Lisowicz Martyna – 1. miejsce w walkach semi-contact, 1. miejsce w...News dodano: 08.02.2016, 14:43.


<< 2 z 14 >>

Powered by PsNews

Design by sssebusss   |    Code by sssebusss   |    Wszelkie prawa zabronione!   |    All right reserved!