TRENINGI: grupa młodsza(17.00-18.00), starsza(18.00-20.00) -> ¶roda i pi±tek - Wyry, poniedziałek i czwartek - Tychy

Mistrzostwa ¦wiata WMAA-ROC

W dniach 17 i 18 paĽdziernik 2009 w Bieruniu Starym odbyły się Otwarte Mistrzostwa ¦wiata Federacji WMAA- ROC, w zawodach wzięło udział 230 zawodników z 8 krajów . Zostały rozegrane konkurencje kata twarde, kata miękkie, kata z broni±, kata synchroniczne klasyczne i z broni±, walki semi- contact oraz duo- system. Nasi juniorzy zdobyli 23 medale, w tym 12 złotych, 8 srebrnych i 3 br±zowe. Kamil Niewiadomski startuj±c w 5 kategoriach zdobył 5 złotych medali, puchar najwszechstronniejszego zawodnika w katach oraz puchar najlepszego technika w walkach semi-contact. Dziewczyny nie były gorsze: Hanna Ćmiel zdobyła -1zł, 2 srebrne i Puchar Najwszechstronniejszej Zawodniczki w katach. Na wyróżnienie zasługuj± również zawodnicy którzy zdobyli medale: Sebastian Musiał -2zł 1sre.1 br±z, Martin ¦miłowski- 2zł,2sre.1br±z,Piotr Buczek 2zł,Karolina Myszor1złoty,Klaudia Niewiadomska-1 zł.1sreb.Paweł Ryguła-1zł,Patryk Szalaty-1sreb,Karol Kabut-1zł,Wojciech Kuracjusz-1zł,Zuzanna Mamok-1sreb.Mateusz Wilk-1 br±z.
Seniorzy, także pokazali na co ich stać: Anna Rostek-1zł,1 br±z i Puchar Najlepszego Technika w walkach semi-contact, Katarzyna Trojanowska-2zł, Bartosz Kosiarkiewicz 1sreb.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy takich samych lub większych sukcesów przyszłym roku.

Autor tekstu: Franciszek Kamiński (trener)

News dodano: 08.11.2009, 01:00.