TRENINGI: grupa młodsza(17.00-18.00), starsza(18.00-20.00) -> ¶roda i pi±tek - Wyry, poniedziałek i czwartek - Tychy

Zawody w Czechach w Karvinie

Dnia 28.05.2016r, w Czechach w Karvinie odbyły się zawody Dragon Cub 2016.Nasz Klub reprezentowało 12 zawodników którzy zdobyli 17 medali: 8 złotych,6 srebrnych i 3 br±zowe i jeden puchar w duo-systemie którzy zdobyli bracia Patryk-Dawid Szalaty. W zawodach wzięło udział ponad 153 zawodników z 20 klubów, nasz klub zdobył 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej . Wyniki naszych zawodników to: Dawid Szalat -3 złote. Zuzanna Mamok-1 zloty,2 srebrne. Anna Waszyńska-1złoty ,1 srebrny ,1 br±zowy. Patryk Szalaty- 1złoty,1 srebrny. Martyna Pilszek-1 złoty ,1 srebrny. Paweł Ryguła-1 zloty .Patrycja Ulman-1srebrny.Kamil Ulman-1srebrny.Emilja Metrycka -2 br±zowe. Błażej Ulman -2 czwarte miejsca. Hanna Chorowski-czwarte i pi±te miejsce. Maksymilian Pepke -pi±te i 2 siódme miejsca. Wszyscy zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom w konkurencjach, kata, kata miękkie, kata z broni± i china boxing (bardzo dobre walki Pawła Ryguły).

News dodano: 22.02.2017, 17:23.