Witam na: www.kung-fu-tychy-wyry.pl !
TRENINGI: grupa młodsza(17.00-18.00), starsza(18.00-20.00) -> środa i piątek - Wyry, poniedziałek i czwartek - Tychy

Historia


     Szkoła Sztuk Walki Kung-Fu DJU-SU powstała w listopadzie 1991 roku w Wyrach. Jej założycielem jest wychowanek Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walk   Franciszek Kamiński 7 DAN). 10 lat później otwarto sekcje w Tychach. Nauczany styl wywodzi się z Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki Braci Brudnych. Oparty jest on na krótkich technikach bojowych, które mają na celu eliminację przeciwnika. Przez wiele lat ćwiczeń każdy z adeptów szkoły tworzy swój własny indywidualny styl walki, który wynika bezpośrednio z jego fizycznych i psychicznych właściwości. 
 

     Od 2000 roku należymy do  Stowarzyszenia Big-Budo Polska, pełniącego funkcję przedstawiciela IBF w naszym kraju. Od tego czasu nasi adepci zaczęli prezentować swoje umiejętności w zawodach organizowanych przez tą organizację. Ilość wyróżnień zdobytych podczas Mistrzostw Świata i Polski świadczy o dużym zaangażowaniu
zarówno ćwiczących, jak i prowadzących zajęcia.


     W Szkole Kung-Fu DJU-SU naucza się technik bojowych z użyciem nonczako , tonfy, krótkich kijów. Do naszej szkoły trafiają ludzie o bardzo zróżnicowanej sprawności fizycznej, dzieci, młodzież jak i dorośli. Wiek nie stanowi żadnej przeszkody aby rozpocząć naukę i wejść na nową drogę zdobywając nowe doświadczenia.Design by sssebusss   |    Code by sssebusss   |    Wszelkie prawa zabronione!   |    All right reserved!